Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,10 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Ciekawostka komornicza taka

Zgłoś do moderatora
To pytanie zadawalem od co najmniej 3 lat. PFR albo zostal zmanipulowany i nikt sie do tego goracego i spalonego kartofla przyznac nie chce albo ktos wzial lapowke. Nie da sie tej biernosci PRFu wytlumaczyc w inny sposob. Gdzie jest prokurator? Czyzby ZERO nie chcial sie mieszac jak w wiele innych przekretow swoich kolesi?
Te rudery nie sa do sprzedania, no way. Bedzie jeszcze jeden problem i gruby watek dla prawnikow, Kto i jak policzyl zabezpieczenia pod te wszystkie emisje, ktore do dzis nie sa splacone (i juz nie beda). Nie trzeba byc Sherlokiem by podejrzewac, ze majatek byl przeszacowany i wielokrotnie zabezpieczany do innych tytulow. Dal mnie to kryminal, ale czy dzisaj w Polsce sa jakies wiarygodne instytucje?
  • Ciekawostka komornicza taka Autor: ~Module-OBserwator
  • Re: Ciekawostka komornicza taka Autor: ~McName

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LSTECHHOM 0,00% 0,10 2021-05-12 12:53:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.