Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,08 zł , zmiana od tamtej pory: 1,39%

Re: Ciekawi mnie, czy zamawiający są zadowoleni...

Zgłoś do moderatora
Zarząd Zakładu Budowy Maszyn "ZREMB-CHOJNICE" S.A. ("Emitent", "Spółka"), informuje, że w dniu 06 kwietnia 2021r. otrzymał od wiodącego podmiotu świadczącego usługi w sektorze przeładunków masowych na polskim wybrzeżu, wchodzącego w skład jednej z największych na polskim rynku firm z branży logistycznej świadczącej usługi transportowe, spedycyjne i logistyczne o strukturze i zasięgu międzynarodowym, zamówienie na wykonanie serii testowych kontenerów samowyładowczych ZREMOVE (kontener samowyładowczy do transportu materiałów sypkich według własnego projektu emitenta posiadający zgłoszenie patentowe na terytorium Polski i UE) o wartości 553 600,00 zł netto.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZREMB 0,00% 1,09 2021-10-22 14:51:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.