Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,05 zł , zmiana od tamtej pory: 29,35%

Re: CIEKAWE, UMOWA SPOWODOWAŁA SPADKI

Zgłoś do moderatora
kryzys napędza USA - Imperium ZŁA, na czyjej ziemi stoi dziś ten wspaniały wzór Demokracji dla całego świata,nie wiecie... na ziemi POLEGŁYCH w jej obronie PONAD 50 MILIONÓW INDIAN,ale to wszyscy inni na świecie są źli,a USA to dobre wujki.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
THEDUST 2,36% 13,00 2023-03-22 16:08:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.