Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,12 zł , zmiana od tamtej pory: 67,48%

Re: Ciekawe kto skupuje.

Zgłoś do moderatora
Też mi to dziwnie wygląda, ujawniło się dwóch akcjonariuszy którzy mieli do tej pory ok 4.98% bo kupili kilka akcji kurs w górę ciekawe czy to klasyczne pump and dump, czy może faktycznie zainteresowali się jacyś akcjonariusze, lub też wyniki za I kwartał takie świetne a jakiś insider wie że nici z emisji i kupuje tak jak mówisz na słupy póki tanio, zobaczymy ;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EXAMOBILE 0,00% 6,90 2021-06-25 09:26:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.