Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,38 zł , zmiana od tamtej pory: 300,00%

Re: Ciekawe kogo do rady wezmą

Zgłoś do moderatora
INW nawet w sobotę ma wartę, pilnując dzielnie w pozycji zasadniczej stojąc wyprostowany wzorcowo rozkładając ciężar na obu stopach równomiernie, aby to ani jeden wpis się nie prześliznął przez granicę frontu monitora jego, który coś tam pozytywnego (prawdziwego czy też nie to bez znaczenia dla jest niego) śmiałby przemycić na tereny nieznających spółkę a którzy znać ją mają tylko z jednej słusznej to znaczy najgorszej jak to możliwe strony, bo innej "...nie ma, nie było i nie będzie..." spółki w której chciał być tak ważny a wyszło jak wyszło czego strawić nie sposób, nie może...i darować też nie... 
Jeden tylko popełniając błąd w pozycji swej zasadniczej, jak głosi definicja: usta powinieneś mieć zamknięte normalnie (a nie z powodu nienawiści szalejącej w umyśle swym) zaciśnięte...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SATIS 14,29% 1,52 2021-09-21 17:04:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.