Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,58 zł , zmiana od tamtej pory: -33,34%

Re: ciekawe ilu "polityków" i "ekologów" ma w kieszeni putin (tfu)

Zgłoś do moderatora
Jak to ilu... czyżbyście już zapomnieli, przecież w samej Moskwie były artykuły na okładkach: "Tusk - nasz człowiek w Warszawie", czym u nas chwaliła się nawet protuskowa Gazeta Wyborcza.
Pamiętamy, te uściski, te uśmiechy, te deklaracje że "Lotos może być przecież rosyjski", te żółwiki z Putinem z uśmiechem Donalda na twarzy w Smoleńsku... Te uśmiechy i zachowania mówią więcej niż słowa.
Tak - Putin ma swoich ludzi w Poslce. Pamiętamy.
Wiemy też, że niektórzy teraz chcieliby to wymazać to z pamięci...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE -1,75% 6,39 2022-09-29 09:39:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.