Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,29 zł , zmiana od tamtej pory: 175,11%

Re: Ciekawe ile osób sprzedało że strata ??

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-09-25 o godz. 12:51 ~Mati napisał(a):
> Ale jedna osoba mogła wysypywać się kilka razy :)
> Ten cały wzrost zakażeń to jedna wielka fikcja, już zwykła grypa groźniejsza ale komuś zależy aby na tym zarobić

Wykryty jest tylko mały ułamek rzeczywistych zakażeń, więc liczby "chorych" są mocno zaniżone, bo ci nawet nie wiedzą, że chorują (a tym samym w praktyce wirus o wiele mniej groźny niż media trąbią). Dla politykierów i mainstreamowych mediów dane statystyczne nie mają znaczenia. Oni muszą prawić to, co jest politycznie poprawne, bo nie wypada powiedzieć, że 90-letni starzec i tak by umarł, więc pod szyldem ochrony życia "pandemia" oficjalnie prędko się nie zakończy. Należy oczekiwać, że ustawy covidowe będą przedłużone na 2021, a to może być gwoździem do trumny dla wielu firm pożyczkowych.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROVIDENT 7,69% 6,30 2022-02-21 16:42:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.