Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,75 zł , zmiana od tamtej pory: -0,78%

Re: Ciekawe co to za zalecenia po kontrolne...

Zgłoś do moderatora
Dzięki za opinie tylko niewiem czego mogę się tutaj spodziewać dużo czytam śledzę poczynania saule jestem pod wrażeniem ale nie mam pojęcia jak może wyglądać kurs do ilu potrafi urosnac chciałbym do 1000zl ale czy to jest możliwe.. sam niewiem. Dzięki za wsparcie Panowie cieszę się że trafiłem akurat na blumerang szczerze wszedłem na giełdę z powodu bbinwest ale szybko zrozumiałem że to saule ma szansę stać się największym hitem na gpw

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BLUMERANG -6,64% 12,65 2021-09-20 17:00:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.