Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,75 zł , zmiana od tamtej pory: 9,02%

Re: Ciekawe co to za zalecenia po kontrolne...

Zgłoś do moderatora
Wyślij fax z zapytaniem do firmy i daj nam znać jaka była odpowiedź. Chyba że liczysz że prezes tu zagląda i się osobiście udziela... Nikogo łącznie z tobą nie interesują te zalecenia pokontrolne. Zadajesz takie pytania na forum by siać wątpliwości. Skoro obie firmy chcą połączenia a DD ma wynik pozytywny, to mamy to! Kolejnymi pytanianiami będą pewnie "A co jeśli bogatsza konkurencja z Chin czy Niemiec zacznie produkcję, czy aby nie bankructwo?", "Jak bardzo przeolbrzymi będzie dodruk akcji?" oraz "Czemu January dy...a ulicę na każdej swojej spółce?".

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BLUMERANG -1,07% 13,90 2021-09-16 16:45:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.