Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,75 zł , zmiana od tamtej pory: -6,67%

Re: Ciekawe co to za zalecenia po kontrolne...

Zgłoś do moderatora
W ocenie Zarządu Saule S.A. wyniki badania Due Diligence dają podstawę do zawarcia przedmiotowej transakcji, po uprzednim wypełnieniu zaleceń pokontrolnych. Zarząd Saule S.A. Jak widać muszą być to jakieś bardzo błache i proste sprawy formalne i nie mamy jako akcjonariusze powodów się tymi zaleceniami przejmować. Do wczoraj mieliśmy 99.9% szansy na połączenie, a teraz szansa ta jeszcze wzrosła.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BLUMERANG -2,06% 11,90 2021-09-23 17:04:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.