Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,02 zł , zmiana od tamtej pory: -15,69%

Re: Ciekawe co dyskontuje kurs ENI...?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-07-23 o godz. 16:04 ~Początkujacy napisał(a):
> Przesledz wykres z ostatnich 4 lat... AKUMULACJA NA MINIMACH!!! Tak lopatologicznie ci wytlumacze... A Sandrze po 1,5 tez gratuluje bo za 5 pln w przyszlym roku lekko sprzeda... Na czym opieram moja opinie??? Na raportach z ostatnich lat a wiecej bylo pisane na forum wiec nie bede sie powtarzal zreszta jestem poczatkujacym to na pewno czytacie raporty lepiej ode mnie...

PRZESTAŃ !!!! chłopie Pi******sz jak potłuczony !!!! .

Jesteś początkujący ( bo masz dopiero dwa jajka co???) i nie powinieneś ludziom robić wody z mózgu ( co do ciebie to i tak go pewnie nie masz ) . Już któryś rok piszesz o wzrostach , studiujesz jakieś wykresy , a tutaj potrzeba rozumu ( czym ty zbytnio nie grzeszysz ),nie jakieś bełkotanie .
A co do raportów , to trzeba je jeszcze czytać ze zrozumieniem . Jeśli chodzi o bzdety wypisywane na forum ( jakie pisze np. atr ),to ten sam bełkot co twój . Musisz wziąć na to poprawkę i zacząć myyyyyyyśleć ( orzeszki chłopie , orzeszki musisz jeść) .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGOINS -9,47% 0,86 2022-05-04 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.