Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,03 zł , zmiana od tamtej pory: -16,50%

Re: Ciekawe co dyskontuje kurs ENI...?

Zgłoś do moderatora
Przesledz wykres z ostatnich 4 lat... AKUMULACJA NA MINIMACH!!! Tak lopatologicznie ci wytlumacze... A Sandrze po 1,5 tez gratuluje bo za 5 pln w przyszlym roku lekko sprzeda... Na czym opieram moja opinie??? Na raportach z ostatnich lat a wiecej bylo pisane na forum wiec nie bede sie powtarzal zreszta jestem poczatkujacym to na pewno czytacie raporty lepiej ode mnie...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGOINS -9,47% 0,86 2022-05-04 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.