Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,24 zł , zmiana od tamtej pory: 3,57%

Re: Ciekawa spółka na rosnącym rynku

Zgłoś do moderatora
@Maroń

Dane są dostarczane tylko w ujęciu dobowym lub tygodniowym i można je wyeksportować w formacie csv do excela (prawy górny róg), także podsumowanie w ujęciu kwartalnym wymaga trochę wysiłku (przypisanie utworów do E-Muzyki dotykowo wymaga zdefiniowania wytwórni z którymi współpracują poszczególni wykonawcy z oznaczeniem tych wytwórni, z którymi współpracuje E-Muzyka)

Kategoryzacja na kraje dotyczy użytkowników (nie twórców), którzy płacą abonament w PLN, stąd przychody od polskich słuchaczy nie są wrażliwe na kursy walutowe.


Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EMUZYKA 4,50% 2,32 2019-11-05 16:33:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.