Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  37,50 zł , zmiana od tamtej pory: -1,87%

Re: CIECH --- doskonały moment na wejscie w ich posiadanie.

Zgłoś do moderatora
Ty przestań manipulować. Prawda jest taka, że Kulczyk niczego tu nie wniósł i odcina kupony od czyjejś pracy. Jedyna zasługa. to zgarnięcie spółki w dobrym momencie. Żałosne jest podpisywanie się pod czyjąś pracą.
https://forsal.pl/artykuly/736283,krawczyk-ciech-wyszedl-z-dolka-teraz-czas-na-zyski-i-inwestycje.html 

Kulczyk robi EBITDĘ na restrukturyzacji, rejestracjach i mocach sprzed przejęcia, ale kosztów nie kontroluje. Każdy by teraz robił dużo lepszy wynik. Nie ma się czym chwalić.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CIECH 1,52% 36,80 2020-01-17 17:01:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.