Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,36 zł , zmiana od tamtej pory: 4,41%

Re: Ciągle z prawej ktoś sypie wagonami akcji....

Zgłoś do moderatora
dodruk będzie tylko jeśli wycisną przynajmniej 40 mln zysku netto za '21 i '22. To by znaczyło że na przykład zysk za 2021 będzie ponad dwukrotnie większy niż w 2020 a potem w 2022 będzie znów ponad dwukrotnie wyższy niż w 2021.
Wówczas dodrukują i przeznaczą na nagrody ok 9 mln akcji co stanowi 5% ilości wszystkich akcji spółki w obiegu. Ilość dodrukowanych akcji może wzrosnąc do 7,5% ilości jeśli przekroczą załozone cele z dużą górką.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CIGAMES -1,93% 1,42 2021-07-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.