Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  26,30 zł , zmiana od tamtej pory: 61,98%

Re: Chyba Piramida przespała swoj moment

Zgłoś do moderatora
Zgadza sie. Pisząc przestała swój moment miałem na myśli baaardzo długiej produkcji. Gdyby gra wyszła wcześniej, podczas większego zainteresowania inwestorów spółkami growymi to i wzrost byłby wiekszy.

Czyli jednak Twoi przeciwnicy mieli racje: EA w 2022, pełny w 2023 i coop w 2024. Kiedyś była o tym mowa, ale teraz nie odszukam tego w potoku postów dziwnej treści.
Szkoda bo mocno wierzyłem w Twoją wersję harmonogramu i nie dawałem wiary w wersję Twoich forumowych przeciwników.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PYRAMID -3,18% 42,60 2022-12-02 16:06:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.