Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  27,30 zł , zmiana od tamtej pory: 45,79%

Re: Chyba Piramida przespała swoj moment

Zgłoś do moderatora
Heheheh, że co? :-D Jaki moment? Od blisko dwóch lat gamedev jest w bessie, nie ruszają go praktycznie żadne dobre wiadomości, patrz case CRJ, a ty piszesz o przespaniu jakiegoś momentu przez PDG?
Wyjdzie gra, jeżeli obroni się zainteresowaniem to będzie fajna wizja wyjścia full release, robienia Coop itd. Jak widać po poniższym artykule, gra budzi zainteresowanie nawet dużych portali branżowych, także wszystko jest możliwe:
https://www.pcgamer.com/9-upcoming-survival-games-that-arent-just-chop-wood-mine-ore-repeat/ 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PYRAMID -0,50% 39,80 2022-12-07 17:01:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.