Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  38,45 zł , zmiana od tamtej pory: -23,80%

Re: Chyba nie kupie za 15?

Zgłoś do moderatora
Takiego scenariusza nie przewiduję.
Może całkowita rezygnacja z kardioznacznika spowodowałaby chwilowy spadek do tego poziomu, ale tylko na jakiś czas, bo firma, ze swoimi robotami i radiofarmaceutykami, i ciągle poszerzającą się bazą klientów, jest warta spokojnie między 25 ~ 40 zł. Trudno mi to wyceniać.
Kardioznacznik, to projekt, który wyniesie spółkę na zupełnie wyższy poziom.
Rezygnacja z projektu... mało prawdopodobna. To ich kluczowy projekt, w który zainwestowali lata.
Zresztą rozpoczął się nabór pacjentów,... więc o czym my tutaj mówimy...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SYNEKTIK 3,90% 29,30 2021-09-27 16:37:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.