Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Chyba najgorszy bank na GPW? albo jeden z najgorszych , PBS Finase?

Zgłoś do moderatora
jak wypali sprawa z bankiem a wieżę że tak 3 złote może być tylko przystankiem do dużo większej wyceny bo obecna wycena nie ma się jak do rzeczywistości i perspektyw. Jeśli macie czas i pieniądze no i trochę pięniędzy na strate i oczywiście wiarę warto wchodzić chociażby na rok może dwa a stopa zwrotu może być w tysiącach. Pozdrawiam oczywiście kazdy ma łeb niech kombinuje i szanuje swoje piniędze bo to tylko moje zdanie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PBSFINANSE 0,00% 0,36 2021-10-15 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.