Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,61 zł , zmiana od tamtej pory: 18,57%

Re: Chyba już wszystkie sposoby na uwalenie kursu wyczerpali

Zgłoś do moderatora
LUDZIE skąd wy bierzecie takie pomysły? Wezwanie? Upadłość?

Spółka podała komunikat o ujemnym kapitale ale jest prawie że to wytwór sztuki kreatywnej księgowości. Spółka działająca w tej branży nie może ot tak sobie upaść bo cały czas zarabia.

Co do wezwania to też nie jest powiedziane że koniecznie trzeba oddać akcje bo nie może być przeprowadzony przymusowy wykup, Książek Holding musiał by posiadać 95% akcji

Podsumowując - ręce pod du*ę i czekać co stanie się po raporcie, a czuję że będzie niezły rollercoster :)))

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BAHOLDING 2,68% 0,73 2021-07-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.