Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Chyba już nikt nie sądzi że Wieśniak był zabwcą dla IG

Zgłoś do moderatora
@ninv


Przestraszyłem się twojego meila i gatki mi ze starchu falują że pan Wiesniak to cwaniak, który jeszcze wytoczy mi sprawę - hahahaha.
Napisz list do niego z informacją że uważam go za cwaniaczka i krętacza... Masz mój nr IP więc nie będzie problemu z namierzeniem mnie. Ale ciebie osiołku proszę żebyś nie zachowywał się jak lizus rowa Wiśniaka bo normalnie bierze mnie na rzyganie. Facet kupił sobie spółkę żeby dorobić na naiwnych leszczach wciskając im smieciowe papiery i nadzieję że będą bogaci a ty albo jestes pucybutem Wisniaka albo naiwnym marzycielem co marzy o odrobieniu dużych strat na tym śmieciu...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WINVEST -2,12% 0,37 2021-10-14 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.