Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Chyba już nikt nie sądzi że Wieśniak był zabwcą dla IG

Zgłoś do moderatora
@obserwator

jeśli chciałbym kupić niżej to też bym pisał tak jak Ty, bo nie ma innego celu wypisywanie takich rzeczy jeśli się nie jest zainteresowanym tanim zakupem akcji. Ale szkodzisz sobie w ten sposób, bo wpisy zostają, a ludzie zawsze mogą wrócić do wpisu i się nim sugerować.A tak naprawdę jakie masz podstawy czy dowody żeby obrażać Prezesa i nazywać go cwaniaczkiem? Ja bym na miejscu Prezesa pozwał Cię o zniesławienie, no ale on nie musi czytać tego forum...Pozdrawiam i mimo wszystko zalecam trochę wstrzemięźliwsze wypowiedzi ocenne.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WINVEST -2,12% 0,37 2021-10-14 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.