Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,67 zł , zmiana od tamtej pory: 2,66%

Re: chyba dzisiejszy kurs odzwierciedla oczekiwania

Zgłoś do moderatora
W EC są w panice, obroty w II kwartale lecą chyba na łeb na szyję bo walą takie ceny że taniej jest w wielu sklepach niż na halach EC. A sami wiecie że EC zwiększa straty pomimo wzrostu obrotów, to co będzie przy spadku, a baza z tamtego rowku wywalona kosmos.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EUROCASH -0,13% 15,06 2021-06-14 17:04:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.