Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  109,00 zł , zmiana od tamtej pory: 8,72%

Re: Chińczycy zgubili koncentrat miedzi za niemal pół miliarda USD

Zgłoś do moderatora
Raczej nie w Moskwie kiedyś ktoś nieogarniety pisał krisss że rosja i Białorus zamknęły się dla kghm nie biorą a pierwsze pytanie jakie jest rosja ma więcej miedzi jak kghm i pytanie czy jakby weszło embargo na ruska miedz skąd Europa zachodnia by brała miedz bo kghm to 80 procent wszystko chiny i tylko na eksport czyli jakby dali zakaz dla ruskich to wszyscy z kghm biorą to akcja by poszybowała a póki co fundy robią co chcą obrót jak w sklepie z warzywami i mogą robić co chcą ale cóż mamy taką bananową giełdę pinokio ściągnął kapitał

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KGHM -1,21% 118,50 2022-12-02 16:49:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.