Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,30 zł , zmiana od tamtej pory: -30,16%

Re: Chciałem zapytać

Remorsol nie instaluje paneli. Firmy montujące instalacje voltaniczne kasują 3 200 zł za zamontowany 1 kWhp. Byłem na obiedzie po zainstalowaniu instalacji 10 kWhp za 35 000 zł . Cena nie zawierała konstrukcji, bo to było zadaszenie parkingu i cena nie była jeszcze wystawiona. Wszyscy uczestnicy jednoznacznie określili,że to "super tanio". Ja nie miałem zdania.
Proponuję teraz obliczenie kontraktów Remorsol według tego komunikatu, który obrazuje ich niezmienny poziom cenowy:

https://www.bankier.pl/wiadomosc/REMOR-SOLAR-S-A-Zawarcie-umowy-na-montaz-konstrukcji-oraz-montaz-modulow-dla-farm-fotowoltaicznych-o-lacznej-mocy-ok-19-MW-8045251.html,

Zgodnie z tym komunikatem, oraz innymi komunikatami koszt montażu 1 kWhp w Remorsol wynosi 102,78 zł za 1 kWhp, czyli 30 razy taniej. Nie może więc ta cena obejmować całości instalacji, lecz jedynie cenę konstrukcji.
Te ceny jednostkowe będą dążyły do cen rynkowych i cena od Columbusa będzie biegła w kierunku ceny Remorsol, a cena Remorsol będzie biegła w kierunku cen Columbusa. Ostateczna cena będzie ceną rynkową, a ci co żyłowali klientów znikną z rynku. Takie są prawa dżungli.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REMORSOL -7,56% 4,40 2021-11-30 10:56:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.