Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,46 zł , zmiana od tamtej pory: -21,41%

Re: Chciałbym zobaczyć jutro minę tego inteligenta, co dzisiaj sprzedał

Zgłoś do moderatora
Pomyśl o mojej bo ja wczoraj kupowałem od niego:))))))))))))))))))) Zaraz zacznie się zabijanie o akcję. Tik tak tik tak do raportu już tylko chwilka. Jedynie co to dalsza zwała na szerokim może mocniej ukrócić mega wybicie. Harper=Covid=Dobre wyniki. Z 90% spółek niecovidowych kapitał zacznie szukać znowu ratunku w Covidach a czy się zgadzmy z tym czy nie Harper nadal taką łatkę posiada. Niech tylko jeszcze ten raport będzie dobry to uuuuu. Dzisiaj też dokupię:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HARPER -0,36% 8,22 2021-10-19 09:53:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.