Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,36 zł , zmiana od tamtej pory: -26,79%

Re: Chains of fury demo

Zgłoś do moderatora
Też mam sporo akcji i też mnie to denerwuje. Jednak nie zamierzam sprzedawać akcji za 8 czy 10 zł. Jeśli cena wróci poniżej 7 zł to zacznę dokupywać pod premierę Elektryka.
Jest tutaj kilka pozytywów, które myślę że pociągną kurs w górę. Mają sporo gotówki i akcji spółek gamingowych. Jest kilka ciekawych premier w tym roku, może któraś z gier okaże się hitem. Aktualnym moim faworytem jest Elektryk. Bakery też ma potencjał. Castle Flipper na konsole. Być może Chains of Fury. A za rok te same gry tylko ze premiera na konsole i kolejna szansa.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GAMFACTOR -3,16% 6,12 2022-05-24 12:09:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.