Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: cez - jeszcze w sierpniu rekomendowali cez na kupuj po 172zl . jest

Zgłoś do moderatora
Lotos tez ma z czego spadac. Wiekszosc spolek na gieldzie ma z czego spadac. "chlubnym" wyjatkiem jest Mewa - ona nie spadnie chyba ze wyleci:) Ja nie inwestuje na podstawie bo papier spadl duzo i juz nie spadnie. Dobre spolki sa drogie a takie gdzie trzeba patrzec w krysztalowa kule odnosnie przyszlosci ( Lotos ) sa tanie i "nizej nie spadna". Szkoda tylko ze niekiedy jest jak z Immo i spadaja...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CEZ 3,17% 208,40 2023-03-31 16:17:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.