Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: cez - jeszcze w sierpniu rekomendowali cez na kupuj po 172zl . jest

Zgłoś do moderatora
Przepraszam, nie moglem sie powstrzymac. Teraz kazda spolka co spada lub nie rosnie po 10% dziennie to bankrut wg.forumowiczow (patrz Synthos, KGHM itd )

Sam jestem w Cez zapakowany po +/- 100 zl i czekam na uczciwy zarobek na tym papierze. Przynajmniej tu nie powinno byc cyrkow jak na Lotosie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CEZ -3,19% 197,50 2023-03-23 16:23:36
2023-03-21
Financial results for year 2022
2023-03-16
Interest payment notice
2023-03-07
Interest Payment Notice
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.