Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  215,00 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: ceny stali w górę -> STP wybicie z konsoli

Zgłoś do moderatora
Do tego jak rozumieć zagrywki typu konsolidacji zakłady stp . Likwidacji podspółek i łączenia pod jeden szyld stp. ??? Przecież pierwsze co to było właśnie stworzenie ich i swobodny przepływ kasy ze spółek i miejsca dla swoich psów na smyczy !!! A dziś likwidacja genialnego pomysłu ??? Przecież w rozumieniu głównego to było na szkodę całego stp utrzymywanie przez tyle lat spoleczek zależnych i opłacanie całego zaplecza do dojenia pracowników !!! A dziś nagłe zmiany na lepsze !!! Haha

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STALPROD 0,00% 215,00 2020-11-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.