Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  215,00 zł , zmiana od tamtej pory: -37,40%

Re: ceny stali w górę -> STP wybicie z konsoli

Zgłoś do moderatora
Wycene giełdowa spółki ustalił prezes razem ze swoją spółką stp investmen która mu była potrzebna do obrotu akcjami !!! No właśnie nie wiesz dlaczego tak akcje poleciały hmm a niby dlaczego miały także rosnąć do maksimów ponad 1tys złotych jak warte były raptem 10 zł. Nie mieli patentu na cały świat i nie wiadomo czego jeszcze żeby tak maraton kursu w górę racjonalnie wytłumaczyć !!! Od początku spółki było kombinatoratwo głównego i nic więcej .komu się udało to był zarobiony i tyle. Ale powtarzam nie ma przeslanek żeby to po tyle byli wyceniane !!! Takie moje zdanie . Prezes się nie tłumaczy bo tego nie umie co niby miałby powiedzieć że uprawia takie gierki hahaha to jest oczywiste dla tego kto go zna . Nie szanuje nikogo ten człowiek .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STALPROD -2,60% 134,60 2020-04-09 13:48:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.