Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  213,50 zł , zmiana od tamtej pory: -43,23%

Re: ceny stali w górę -> STP wybicie z konsoli

Zgłoś do moderatora
Dla posiadających akcje mają zdecydowanie gorsze standardy bo przy spadkach z 600 na 180 praktycznie nikt nic nie tłumaczy indywidualnym, nie rozumiem Twojego zdziwienia bo mimo że w spółce nie jest tak kolorowo jak jeszcze kilka lat temu to jeżeli chodzi o wycenę giełdowa jest już bardzo tanio i choćby chwilowe odreagowanie się należy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STALPROD 2,71% 121,20 2020-04-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.