Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,42 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Ceny Drewna klejonego o 200% w góre w rok

Zgłoś do moderatora
Jest szansa jeśli dadzą ten raport. Ale kurs na 100% poleci na niskie wyceny, obstawiałbym otwarcie po 10 groszy.
nie widzę wiekszych szans na wyższą cenę w przeciągu kilku miesięcy. Wielu będzie chciało wywalić akcję po takim przestoju. Może to być okazja dla innych aby kupić tak zwanego przez niektórych Trupa. Może taki był plan?
Jednym słowem na rynku jest hossa na drewnie i Fabryka konstrukcji drewnianych w normalnych warunkach powinna być beneficjentem. Jak jest każdy widzi, a jak będzie to się zobaczy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FABRYKAKD 3,43% 0,42 2020-08-04 10:13:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.