Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,55 zł , zmiana od tamtej pory: -30,98%

Re: Cena ropy jak sprzed wojny!! Na Orlenie powyżej 7zl zlodzieje

Zgłoś do moderatora
Ja wiem że nie nawidzisz PiS ale człowieku ta nienawiść odbiera tobie rozum współczuję toku twojego rozumowania albo masz 5 latek albo jesteś tępy i dobra rada nie korzystaj z giełdy bo z twoim tokiem rozumowania stracisz wszystko już zabrali dziadkowi SBcka rentę nie możesz kraść rozumiem twoja nienawiść do PiS jak kraść VAT albo paliwo przewozić? Biedny Nowak już nic nie ukradnie wstrętny ten PiS

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE -2,51% 6,59 2022-12-02 17:03:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.