Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: cena do zysku = 0,46 - olbrzymi potencjał wzrostu

Zgłoś do moderatora
Witam Panów,

Odpiszę krótko, żeby nie było, że umarłam...

Akcji IGR nie sprzedałam, do tego owszem - Intakusa też mam, ale jeszcze od zeszłego roku, kupionego sporo przed splitem.
Nie udzielam się na forum, bo nie ma to zbyt wielkiego sensu i przede wszystkim przestało mnie to bawic - tym którzy mnie średnio tolerowali pewnie to pasuje.
Energię przerzuciłam gdzie indziej i nie narzekam:)
Giełdę obserwuję, a zakopane akcje albo kiedyś mnie ucieszą, albo pożałuję, że je kiedykolwiek kupiłam.

Pozdrawiam:)))

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WINVEST -4,73% 0,32 2021-10-26 15:28:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.