Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: cena do zysku = 0,46 - olbrzymi potencjał wzrostu

Zgłoś do moderatora
No wlasnie Pani malgorzata poplynela, albo sie przeniosla na innego bankruta. Coz mi sie wydaje ze wielu na Intakusie razem ze zbychem naganiaja. To jakias grupa gimnazjalistow. POmaranczowy, coz biedny nie jest, choc patrzac na Iadlo i date 15.08.2013 to mozna dostac zawalu serca. Moj ulubiony zawsze byl zbycho i jego teorie. No i oczywiscie Zajac od pewnych informacji i tajmnic

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WINVEST -2,12% 0,37 2021-10-14 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.