Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: cena do zysku = 0,46 - olbrzymi potencjał wzrostu

Zgłoś do moderatora
oj się działo na naszej perełce,Harcerz wymyślał szejków z legionowa, IDMów i innych dziadów,a jak się skończyło to każdy widzi.
A co do ciekawych ludzi na forum,godna uwagi była tylko procka,pisała z sensem i była w temacie ,pomarańczowy to był leszcz udowodniłem mu to,chłopina stracił ostatni grosz na poljadło,i pbg i zamilkł (dzięki bogu), o misiu nie warto pisać.
Ps.pakiet swój trzymam dalej ,no bo cóż mi zostało nie mam zwyczaju sprzedawać ze stratą,myślę że za rak może dwa odzyskam kasę,mam czas mogę poczekać.
Pozdrawiam "starą gwardią"

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WINVEST 6,96% 0,34 2021-10-22 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.