Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: cena do zysku = 0,46 - olbrzymi potencjał wzrostu

Zgłoś do moderatora
Dobry jestes, pamietasz IP z jakiego stale pierdze na forum. CPH mi sie znudzil, w koncu to nowa spolka i tzreba jakis liftig zrobic. Choc nie ukrywam, wypalilem siue tu na forum, brak Harcerza i jego listow intencyjnych zabil mnie.
Co do Wisniewskiego to coz, koles jak koles pomysly ma swieza krew do dojenia naiwnych. A tego to juz mi sie niechce komentowac ani naganiac ze tu beda grube zlotowki, wystarczy troche cierpliwosci. Zastanawijace jest to ze wyparowalo tylu ciekawych ludzi, znawcow i degustatow tematu. Pewnie sie przeniesli zarobieni na inne forum. Czasami jakis znajomy nik smignie mi na innym bankrucie z mld emiusja a zwany intakus. ahoj

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WINVEST -4,73% 0,32 2021-10-26 15:28:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.