Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,80 zł , zmiana od tamtej pory: -67,86%

Re: Cena akcj 16.8 zł a C/Z raptem 8,5

Zgłoś do moderatora
Kurs zostanie skorygowany o wartosc dywidendy ale c/z wtedy tez sie ponownie obnizy wiec licze ze rynek szybko to nadrobi. Gdyby patrzec na wskazniki ims i kino polska to teoretycznie kurs 4fun musialby wzrosnąć jeszcze o ok 60 procent zeby dorownał do srednich wskaznikow konkurencji. Jesli wyniki 4fun nadal beda sie poprawiac to kurs bedzie mial jeszcze wiecej do nadrobienia by dogonic srednie wskazniki konkurencji. Jak bedzie to zycie pokaze. Na razie gonimy konkurencje i nadrabiamy zaleglosco

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
4FUNMEDIA -1,46% 5,40 2020-01-27 16:45:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.