Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,50 zł , zmiana od tamtej pory: 0,08%
co do spólki to faktycznie widac słabość segmentu hurtowego, więc zdecydowanie właściwym ruchem było oddzielenie tych obu kanałów, ktoś pisze że mila i eko to nic...ale właśnie ten segment generuje zyski oczywiście ze najpierw trzeba włożć aby cos było ale to chyba nikogo nie dziwi, sam jestem przedsiębiorca i mam tego całkowitą świadomość jak równiez tego, ze synergia pewnych podmiotów też potrzebuje kilku miesięcy...dlatego sadze ze wchodzenie w sprzedaż detaliczną to bardzo właściwy element złaszcza gdy ma sie za sobą tak potężne zaplecze hurtowe.
Co do wyceny akcji ktoś zapytał czy bedzie 30...sądze że co niektórzy opierający sie na analizie technicznej, zauważyli że mamy za sobą formacje podwójnego szczytu a wiec co za tym idzie prawdopodobnie bedzimy kręcić sie az do poziomu 30, dopiero jego przełamanie bedzie sygnałem przełamania złej passy...obstawiam że bedzie to miało miejsce do 3 mies. natomiast przyglądając sie wykresom mysle że w listopadzie 2019 powinniśmy osiągnąc na akcjach eurocas ok. 56 zł
Jest to moja subiektywna analiza, jednak każdy podejmuje sam swoje ryzyko inwestycyjne.Pozdrawiam
  • Cena Autor: ~Adam
  • Re: Cena Autor: ~miki
  • Re: Cena Autor: ~inwestor66
  • Re: Cena Autor: ~Stasia
  • Re: Cena Autor: ~Juan
  • Re: Cena Autor: ~Wiedyn
  • Re: Cena Autor: ~MichalM
  • Re: Cena Autor: ~Nowy
  • Re: Cena Autor: ~MichalM
  • Re: Cena Autor: ~Ostry
  • Re: Cena Autor: ~ryś
  • Re: Cena Autor: ~jeremi
  • Re: Cena Autor: ~KoniecGry
  • Re: Cena Autor: ~juk
  • Re: Cena Autor: ~Mario
  • Re: Cena Autor: ~monk
  • Re: Cena Autor: ~Kris
  • Re: Cena Autor: ~Makler
  • Re: Cena Autor: ~realista
  • Re: Cena Autor: ~Makler
  • Re: Cena Autor: ~Mario

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EUROCASH -1,17% 24,52 2018-04-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl