Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  41,49 zł , zmiana od tamtej pory: -3,37%

Re: Cel na 2010 +25% ponad inflacje

Zgłoś do moderatora
Dax to indeks który bardzo często lubi otwierać się luką w górę lub w dół.
Jeżeli kasowy zamknął się 13577 a ja miałem pozycję S od 13575 to było by nierozważne trzymanie jej otwartej na weekend ponieważ mogą się otworzyć w poniedziałek +0,5% więc na poziomie 13644 i jestem -69 pkt na pozycji.
Mam bardzo dobry tydzień więc kasuję zyski, szanse na wejście w pozycje są każdego dnia.
Liczę na to że w poniedziałek będzie otwarcie z luką w dół i wówczas po zejściu poniżej wsparcia 13380 spadki mogą przyspieszyć.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PZU -0,25% 40,09 2020-02-20 14:28:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.