Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,82 zł , zmiana od tamtej pory: -23,02%

Re: Cel minimum to 12 zyli

Zgłoś do moderatora
Wyniki za 20’ są wynikami poprzedniego zarządu bez dwóch zdań. Skutki podejmowanych decyzji przez aktualnie panujący zarząd zobaczymy pewnie dopiero w roku 22’. Wydaje się, ze droga która wyznacza AB skazana jest na coraz to lepsze wyniki. Zobaczymy tylko czy spolka podpisze coś na rynku oze - narazie cisza...a zapowiadali aktywność na tym perspektywicznym rynku.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEKTROTI 2,73% 6,02 2021-07-29 17:04:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.