Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  58,70 zł , zmiana od tamtej pory: 12,64%

Re: Cel 85, ORLEN KUPUJE AZOTY I POLICE

Zgłoś do moderatora
ORLEN JUŻ PRAKTYCZNIE ZDECYDOWAŁ O KUPNIE PUŁAW

KONSOLIDACJA PRZEMYSŁU NAWOZOWEGO JEST KONIECZNA, ORLEN ANALIZUJE PUŁAWY UWAŻA ŻE POŁĄCZENIE DA SYNERGIĘ

27.09.2023 11:20
 -
Konsolidacja przemysłu nawozowego jest konieczna, Orlen analizuje Puławy i uważa, że połączenie da synergię - powiedział szef Orlenu Daniel Obajtek.

"Konsolidacja przemysłu nawozowego jest konieczna. Jesteśmy zdeterminowani, prowadzimy analizy i uważamy, że połączenie sektora nawozowego da wiele synergii, które będą opłacalne z punktu widzenia stabilizacji cen nawozów" - powiedział.

"Te analizy trwają, ale jesteśmy do tego procesu zdeterminowani" - dodał.

W czerwcu Orlen poinformował, że rozpoczyna negocjacje w sprawie przejęcia Grupy Azoty Puławy. (PAP Biznes)

map/ ana/

https://biznes.pap.pl/pl/news/all/info/3488183,konsolidacja-przemyslu-nawozowego-jest-konieczna--orlen-analizuje-pulawy-uwaza--ze-polaczenie-da-synergie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKNORLEN 0,02% 66,12 2024-02-23 17:02:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.