Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  326,00 zł , zmiana od tamtej pory: -5,25%

Re: CD projekt atmosfera w pracy

Zgłoś do moderatora
Lubię czytać to forum dla poprawy humoru. Macie już berety tak zryte spekulacją że wydaje wam się że wszędzie jest drugie dno a każdy tu manipuluje. Akurat większość tego co piszą o tej firmie od środka to prawda, ale co o tym może wiedzieć ktoś kto tam nie pracował lub nie zna ludzi co tam pracowali, co nie jest wyczynem przy takiej liczbie i rotacji. Popracujcie nad źródłami zamiast pierdzielić dywagacje. Poza tym chyba nie jest tajemnicą dla nikogo że część pozytywnych komentarzy na tym forum piszą pracownicy firmy mający największy interes w naganianiu. Myślcie łebki - oni mają 100 ludzi od samego marketingu a cały ten biznes to jeden wielki PR, hype i obietnice. Oni od dawna sprzedają wizerunek oparty na minionym sukcesie a nie konkrety i pod to się ustawia wycena, dlatego tak panicznie próbują kontrolować przekazy. Dziwi mnie w tym tylko to, że przy tej strategii potrafią wypuszczać z firmy niezadowolonych pracowników co takiej firmie w długiej perspektywie szkodzi potrójnie, świadczy o niekonsekwencji i o słabym poziomie zarządzania.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT 2,05% 308,90 2020-04-08 17:04:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.