Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,70 zł , zmiana od tamtej pory: -28,54%

Re: Cavatina - Murapol i wszystko jasne:)

Zgłoś do moderatora
Dzięki za merytoryczną odpowiedź. Nie mam żadnych związków z firmą, tym bardziej z agencją PR:). Zapisałem się po prostu na akcje w IPO, zredukowałem pozycję na debiucie ale zostawiłem mały pakiet. Wiem, że sytuacja na rynku nieruchomości biurowych jest trudna ale właśnie dlatego akcje kosztowały nie 60 czy 50 a 25 zł za sztukę. Myślę, że będą kosztować więcej. Wezmę jednak pod uwagę aspekty związane z firmą, o których Pan/Pani pisze.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CAVATINA 0,28% 17,65 2023-09-29 16:24:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.