Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,80 zł , zmiana od tamtej pory: -28,83%

Re: Cavatina - Murapol i wszystko jasne:)

Zgłoś do moderatora
Czytam ten wątek i nic dla mnie nie jest jasne. Akcjonariat pracowniczy (kiedy akcje w założeniu kupować mieli pracownicy danej firmy) był modny w latach 90-tych. I tak nie wypalił.

Co ma więc w związku z tym ewentualny konflikt między pracownikami Cavatiny i szefostwem (nie znam szczegółów) z inwestowaniem w akcje tej firmy?

Nationale Nederlanden kupiło 8% akcji Cavatiny - pewnie powinno się zapytać pracowników czy w firmie są automaty do kawy?

Jak macie konflikt to idźcie do sądu pracy a nie tutaj wylewacie pomyje.

Wg mnie spółka jest tania i to bardzo. Jasno, że elementem ryzyka jest tylko i wyłącznie COVID ale w perspektywie roku, dwóch kurs tej spółki będzie dużo wyżej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CAVATINA 0,28% 17,65 2023-09-29 16:24:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.