Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: capital

Zgłoś do moderatora
Pamiętajmy o tym że kupowało się od 2000 r a sprzedawało 2009 a na inwestycje krótko terminowe cały czas można zarabiać robiąc krótkie tranzakcie max 3 dniowe nie zależnie od straty czy zysku bo taki teraz jest rynek natomiast ci kruży stracili kupując po 18 zł mogą zniwelować straty do kupując w miarę stabilnych wzrostów i przy korektach sprzedawać lub czekać aż dojdą do swojej ceny bo rynek na prawdę jest zaniżony i minie trochę lat gdy ceny powrócą do normalnej siły ,jak na razie 6 zł do 8 zl to jest max jaki cap dojdzie w ciągu kilku lat chyba że duzi zaczną wkraczać na te akcje ale to już po obrotach poznacie ,grajcie na spokojnie bez nerwów ja tak utrzymuje się i żyje z giełdy jakoś więc da się wystarczy na spokojnie grać i do przodu więcej nie powiem bo bym zdradził swój styl grania hehe mimo to czasem staram się tu coś wam powiedzieć od czasu do czasu i mam nadzieje że pomagam troszkę co do capka niesą to zle papiery polecam również po korekcie kupować pging bo teraz jest w fazie wzrostowej .pozdrawiam graczy z klasą ;-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CAPITAL 10,00% 0,77 2024-02-29 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.