Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,41 zł , zmiana od tamtej pory: -25,51%

Re: Cały czas pozytywnie

Zgłoś do moderatora
To po co tu siedzisz i marudzisz ? Zabieraj swoje zabawki i leć na grubę po wungiel skoro Ci tutaj nie wystarczy. Każdy sam decyduje czy woli umiarkowany zysk plus dywidendę i mniejsze ryzyko, czy zabawę z szulernią w trzy karty i jednorękiego bandytę. I nie pisz że po skończeniu Baltic Pipe zawali się świat dla IZS bo piszesz kłamstwa. Jak poczytasz ostatni raport to zobaczysz jakie spółka ma perspektywy w związku z modernizacją i rozwojem sieci gazowniczej obsługiwanej przez Gaz -System w ramach wieloletniego planu inwestycyjnego. Poza tym szanujący się Inwestor dywersyfikuje portfel i nikt tutaj nie powinien mieć więcej niż 10 % portfela. Gołym okiem widać, że ktoś regularnie zbiera, ale póki są chętni do oddawania to podnosi o jeden grosz a nie o trzy, czy cztery. Jak w pewnym momencie ktoś ruszy z zakupami to zostanie tylko jęk i płacz peroniarzy -groszołapów.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IZOSTAL -1,17% 2,54 2022-05-17 09:27:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.