Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,02 zł , zmiana od tamtej pory: 10,56%

Re: Cała lista....

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-08-12 o godz. 18:32 ~Simmons napisał(a):
> Niec ściana została ułożona 16 czerwca. Wystarczy zerknąć na ESU2 strike.

o rajdzie letnim pisałem jak tu panował wyłącznie strach...ilu tu speców było i o wzroście W20 10%, pisano "brednie" do mnie. to samo wyniki PKP Cargo, i dziesiątki innych wpisów i przewidywań....

w US inflacja 8,5% czy 9,1% jeden pies, to jest 4x więcej niż standard zdrowego rozwoju, oni się cieszą z 250 tys. nowych kart kredytowych a czemu ludzie je biorą, do debit debitem przykrywają...Zresztą co mi tam, każdy sam kowalem własnego losu i tej gry.
Po fakcie setki mądrych ale odważyć się pisać ciągle i poddać się weryfikacji to mało śmiałków....

Rynki wpadły w obłęd i srogo za to zapłacą a powyżej 4,2 to pułapka hossy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKPCARGO 6,24% 15,50 2022-12-05 17:00:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.