Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,02 zł , zmiana od tamtej pory: 10,77%

Re: Cała lista....

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-08-12 o godz. 18:07 ~KiepskoL napisał(a):
> Sam widzim żeś

Ha ha tylko że rajd letnim nim było w mediach to tu opisałem, kto miał odwagę, teraz to już chore a czy dane o inflacji realne a nie fake to zobaczymy. FED nie da rady z 3,25% do 2023 tgo zdławić więc 3.5-4% potrzebne, ta infacja jest w kosmosie ...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKPCARGO 0,19% 15,53 2022-12-06 14:10:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.